Avoimet jäät

KJT Haukat avoimet jäät kausi 2019-2020
 
KJT Haukat järjestää avoimet jäät C-A nuorten joukkueisiin pyrkiville viikolla 15 (8.-14.4.2019). 

Mikäli olet kiinnostunut pelipaikasta KJT Haukat joukkueissa, ota yhteyttä ko.joukkueen vastuuvalmentajaan. Vastuuvalmentajalta saat lisätietoja ja aikataulut.

 

Nuorten Mestis

Jami Kauppi

0408280643

jami.kauppi@kolumbus.fi

 

Nuorten Suomi-sarja

Jani Kaasinen

0407656009

kaasinen.jani@gmail.com

 

Nuorten aluesarja

Markku Seppänen

0407585517

markku.k.seppanen@caverion.com

 

B-nuorten Mestis

Vladislav B. (eng)

0400263710

vladbspm@gmail.com

 

B-nuorten aluesarja

Petteri Soranta

0440955314

petteri.soranta@gmail.com

 

B2-nuorten SM*

Harri Heinonen

0408496843

harriheinonen@outlook.com

 

B2-nuorten Suomi-sarja

Ari Randelin 0407172967

ari.randelin@kolumbus.fi

 

C-nuorten SM*

Tomi Lesonen

0408415729

tomi.lesonen@gmail.com

 

C-nuorten Mestis*

Tony Paasonen

0443001995

tony.paasonen95@gmail.com

 

C2/C-nuorten A/Aluesarja

Sampsa Savolainen

0405265186

sampsa.savolainen@kolumbus.fi

 

*Alku- ja karsintasarjan paikkaa anotaan Jääkiekkoliitolta ns. Villi kortti-menettelyllä.