SEURAN Yhteystiedot


KJT Hockey Ry
Y-tunnus 1634997-9
Kotipaikka Tuusula

Seuran toimisto
Harjoitushalli 2 krs
Metsolantie 3
04200 Kerava

Jäähallit

Keravan Jäähallit 1 ja 2
Metsolantie 3
04200 Kerava

040 318 2706
jaahalli@kerava.fi

Tuusulan jäähallit
Kilpailukuja 7
04300 Tuusula

040 314 3491
info@tuusulanjaahalli.fi

Henkilöstö

Toiminnanjohtaja
Jussi Särkkä
050 528 3515
toiminnanjohtaja@kjthockey.fi

Talous ja - Viestintä
Hanna Willman-Iivarinen
050 432 0402
toimisto@kjthockey.fi

Yhteydenotot ensisijaisesti sähköpostitse

Urheilutoimenjohtaja
Mikko Nurminen
040 774 3425
mikko.nurminen@kjthockey.fi

Taitovalmentaja (U11-U15)
Ville Raatikainen
040 728 0569
ville.raatikainen@kjthockey.fi

Maalivahtikoordinaattori
Toni Merivirta
toni.merivirta@kjthockey.fi
045 129 4421

Tyttökiekkovastaava (tyttöjen jääleikit, luistelu – ja kiekkokoulu)
Minttu Kaasinen
minttu.kaasinen@kjthockey.fi
040 500 0027

Materiaalit
Pelipaidat
Päivi Nieminen
materiaalit@kjthockey.fi

Valmennuspäällikkö (opintovapaalla)
Janne Åhman